تولید نایلون
خانه / نایلون / نایلون تجزیه پذیر / فروش نایلون تجزیه پذیر به قیمت کارخانه

فروش نایلون تجزیه پذیر به قیمت کارخانه

فروش نایلون تجزیه پذیر به قیمت کارخانه و با بهترین کیفیت ممکن در این مجموعه انجام می گیرد؛ و ما در تلاشیم برای پاسخگویی مشتریان خود انواع کیسه های فروشگاهی و زباله را در ابعاد مختلف تولید کنیم و با قیمتی رقابتی در اختیار مشتریانمان قرار دهیم. لازم به ذکر است کیسه های تجزیه پذیر این کارخانه با پایه گیاهی تولید می شود و اولین تولید کننده نایلون گیاهی در کشور می باشد.

 فروش نایلون تجزیه پذیر

نایلون تجزیه پذیر چیست؟

نایلون هایی هستند که از هم از پولیمر های گیاهی و از مواد زیست تخریب پذیر و هم افزودنی هایی تخریب پذیر به مواد پتروشیمی که باعث تجزیه پذیری آن در محیط می شود تولید می شود.
نایلون تجزیه پذیر تحت یک عمل بیولوژیکی با سرعت بیشتری در طبیعت تجزیه می شود و به خاک تبدیل می شود. همچنین از پلاستیک های تجزیه پذیر می شود با کمی تغییر در فرایند تولید پولیمر آن در بسیاری از صنایع همچون بسته بندی محصولات ،ظروف تجزیه پذیر و … استفاده کرد و با رنگ های مختلف در تولید انواع ظروف و نایلون تجزیه پذیر استفاده کرد.

فروش کیسه های گیاهی

تولید پلاستیک های تجزیه پذیر

تولید نایلون و نایلکس تجزیه پذیر به گونه ای است که با عمل جانداری چون باکتری ها به دی اکسید کربن، آب و زیست توده تجزیه می شوند که معمولا با مواد اولیه تخریب پذیر، میرو ارگانیسم ها و مواد پتروشیمی و یا به صورت ترکیبی ساخته می شود.

تولید نایلون پایه گیاهی یا پلاستیک های سبز و کیسه های زیست تخریب پذیر اکسو در کشور با استاندارد های جهانی با بهترین کیفیت تولید می شود فقط کافیست برای تهیه این محصولات با کارخانه های تولیدی  معتبر آن تماس حاصل فرمائید.

تولید نایلون و نایلکس تجزیه پذیر

سایز بندی نایلون های تجزیه پذیر فروشگاهی

  • ۳۵*۲۵  یا یک کیلو
  • ۴۰*۳۰ یا ۲ کیلو
  • ۴۷*۳۷ یا ۳ کیلو
  • ۵۵*۴۵ یا ۵ کیلو 
  • ۶۵*۵۵ یا ۷ کیلو
  • ۷۵*۶۵ یا ده کیلو به بالا

این سایزبندی ها سایزهای استاندارد بازار می باشد که اغلب فروشگاه ها از آن استفاده می کنند و مقاومتشان در جلوی آنها ذکر شده است و اما کسانی که قصد سفارش سایز بندی بجز موارد بالا را دارند امکان پذیر می باشد.

فروش نایلون تجزیه پذیر به قیمت کارخانه

تولید کیسه پلاستیکی با جدید ترین طرح ها

با توجه به فرایند تولید این محصولات ، معدود شرکت هایی هستند که این محصول را با کیفیت خوب و با ضمانت تجزیه پذیری به مشتری عرضه می کنند. لذا برای خرید نایلون تجزیه پذیر باید از تولید کنندگان معتبر استفاده کرد . همچنین قیمت فروش نایلون تجزیه پذیر در کارخانه یقینا” کمتر از فرشندگان این محصولات در بازار خواهد بود.

بازار صادرات کیسه های پلاستیکی زیست تخریب پذیر

نایلکس فروشگاهی تجزیه پذیر

بازار کیسه های پلاستیکی زیست تخریب پذیر و کیسه های کمپوست یا زیستی به دلیل افزایش فعالیت های استراتژیک تجاری، چشم انداز ها را تلفیق کرده است و تولید کنندگان اصلی که این محصولات را عرضه می کنند سعی در ارائه محصولات بهبود یافته و متنوع دارند و در تلاشند تا با ارائه محصولات با کیفیت سهم بیشتری؛ نسبت به رقبای خود در بازار کسب کنند.

افزایش آگاهی مصرف کننده درباره گرم شدن زمین و قوانین برخی دولت ها نظیر ممنوعیت کیسه های پلاستیکی به دلیل آلودگی های زیست محیطی، تقاضا را برای این محصولات بالا برده است.

با توجه به اینکه کیسه های پلاستیکی زیست تخریب پذیر و کیسه های گیاهی در ایران با قیمت بسیار ارزان تر و باکیفیت تری نسبت به کشور های دیگر در آسیا و اروپا تولید می شود؛ می تواند بازار صادرات کیسه های تجزیه پذیر را بسیار داغ کند و سهم بالایی از این بازار را به خود اختصاص دهد.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمود حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129345972
آدرس کانال: aradnylex@
اینستاگرام: aradnylex
پست الکترونیکی: aradnylex@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید نایلون تجزیه پذیر

بزرگترین خط تولید نایلون تجزیه پذیر با تکنولوژی آزبیو

بزرگترین خط تولید نایلون تجزیه پذیر با تکنولوژی آزبیو ، اولین تولید کننده کیسه های زیست …

کانال تلگرام