تولید نایلون
خانه / کیسه پلاستیکی / کیسه زباله تجزیه پذیر / قیمت عمده کیسه زباله تجزیه پذیر در کارخانه

قیمت عمده کیسه زباله تجزیه پذیر در کارخانه

قیمت عمده کیسه زباله تجزیه پذیر

قیمت عمده کیسه زباله تجزیه پذیر در کارخانه های تولیدی این محصولات بسیار مناسب و ارزان است و خریداران کیسه های تجزیه پذیر می توانند این نایلون ها را به راحتی سفارش دهند .
امروزه کیسه های پلاستیکی تجزیه پذیر در جهان با محبوبیت خاصی استفاده می شوند این به خاطر تجزیه پذیری در محیط و استفاده از پولیمرهای گیاهی در تولید آنها می باشد.

چرا از پلاستیک های تجزیه پذیر استفاده کنیم؟

تولید نایلون تجزیه پذیر

پلاستیکهای تجزیه پذیر زمانی در دنیا مطرح شد که انسان ها پی بردند که کره زمین در حال غرق شدن در پلاستیک است، محصولاتی که قرار نبود به این شدت تولید شوند .
آلودگی پلاستیک ها به یک مشکل جهانی تبدیل شده اند و با اینکه در جهان دوستداران محیط زیست روز بروز بیشتر میشوند و اقدام به جمع آوری این مواد می کنند اما این مبارزات کار به جایی نمی رسانند و پلاستیک ها بیشتر در محیط ظاهر میشوند.
آمارهای جهانی نشان می دهد فقط در حدود هشت ملیون تن از پلاستیک ها به اقیانوس ها راه می یابند.

راه حل ها برای مقابله با پلاستیکهای سنتی

پلاستیک ها صد و ده سال پیش اختراع شدند اما حدود چهار صد سال طول می کشد از بین برود . آلودگی پلاستیک به یک چالش بزرگ زیست محیطی تبدیل شده است اما آیا راه حلی برای آن پیدا شده است.
پلاستیک ها به خاطر این در زندگی ما ماندند چون براحتی و ارزانی به دستمان رسیدند و کار ما را راحت تر ساختند که باعث شد به مقدار زیادی تولید شده و همه مردم جهان از آن استقبال کنند و ملیون ها تن در سال از این مواد تولید شود.

مشکلات پلاستیک برای اقیانوس
فیلیپین در کنار اقیانوس
  • بازیافت : یکی از راه هایی بود که به ذهن انسان رسید. اما آیا همه پلاستیک ها بازیافت می شوند؟ آمارها نشان می دهد حدود پانزده درصد پلاستیک ها بازیافت می شوند؛ همچنین بازیافت آنها مشکلات زیادی چون هزینه و بهداشت به همراه دارد.
  • استفاده از کیسه های کاغذی ، پنبه ای و یا زنبیل ها برای چندین بار: برای اینکه انسان ها راحت طلب هستند کمتر کسی برای خرید حاضر به حمل کیسه ای است تا از این طریق خرید های خود را در آن قرار دهد .
  • ممنوعیت : یکی از راه حل ها برای مقابله با پلاستیک های سنتی ممنوعیت آن از طرف دولتها می باشد که تا حدودی برخی کشورها توانسته اند موفق باشند . مثلا” مالیات هایی را برای استفاده از آنها ترتیب داده اند و با فروشندگان آن برخورد می شود.
    اما این ممنوعیت اغلب با جایگزین کردن پلاستیکهای زیست تخریب پذیر همراه است.
  • پلاستیک های زیست تخریب پذیر : استفاده از پلاستیک های زیست تخریب پذیر یک را حل ساده است که به خاطر تجزیه پذیری در زمان کم مورد استقبال قرار گرفته و راحتی و ارزانی را به همراه آسیب کمتر به محیط زیست را دارد.

کیسه های تجزیه پذیر

کارخانه تولید نایلکس تجزیه پذیر با پایه گیاهی

یکی از پرمصرف ترین پلاستیک هایی که مورد استفاده قرار می گیرد کیسه های پلاستیکی است . که به علت راحتی در خرید و یا قرار دادن زباله در آن است.
جایگزینی کیسه های زیست تخریب یا تجزیه پذیر( کیسه خرید و کیسه زباله زیست تخریب پذیر ) با کیسه های پلاستیکی کمک شایانی در مقابله با آلودگی زیست محیطی از جانب پلاستیک ها می کند . این محصولات در کمتر از سه سال در محیط زیست تجزیه می شوند .

این محصولات در کشور به صورت کیسه های گیاهی با پایه نشاسته و کیسه های تخریب پذیر با افزودنی های اکسو تولید می شود.

این کارخانه با هدف گسترش استفاده از کیسه های زیست تخریب پذیر ، هم اکنون تولید کیسه های فروشگاهی و زباله را با پولیمر های پایه گیاهی که بهترین نوع کیسه های تجزیه پذیر در دنیا در حال حاضر محسوب می شود با سایزهای استاندارد و چاپ با کیفیت بالا را دارد.

قیمت عمده کیسه زباله تجزیه پذیر در کارخانه

کیسه زباله تجزیه پذیر با مواد درجه یک گیاهی بدون نشتی و بو یک محصول باکیفیت است که در این کارخانه تولید شده و با قیمت عمده برای خریداران عرضه می شود؛ لذا شما میتوانید برای خرید و گرفتن قیمت همه روزه با ما در ارتباط باشید و این محصول را از کارخانه با قیمت مناسب تری تهیه فرمایید .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمود حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129345972
آدرس کانال: aradnylex@
اینستاگرام: aradnylex
پست الکترونیکی: aradnylex@gmail.com
کانال تلگرام