تولید نایلون
خانه / نایلکس / قیمت نایلکس عمده در بازار و فروش کیلویی آن

قیمت نایلکس عمده در بازار و فروش کیلویی آن

نایلکس یکی از آن دسته از کالا هایی می باشد که در هر شغلی و در هر مکانی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد به گونه ای که بیشتر مردم حتی آن هایی که نیاز شغلی ندارند این کالا را به صورت عمده تهیه می کنند قیمت نایلکس عمده در بازار نیز بسیار مناسب تر از قیمت آن به صورت بسته ای می باشد به گونه ای که خرید و فروش نایلون و نایلکس به صورت عمده کاملا رابطه ی عکس با قیمت آن دارد یعنی هر چقدر که خرید به صورت عمده بیشتر باشد مبلغ پرداختی کمتر می باشد.

قیمت نایلکس عمده در بازار و فروش کیلویی آن

لیست قیمت نایلکس در کشور

لیست قیمت نایلکس در کشورقیمت نایلکس ها بستگی به نوع آن دارد ولی سعی کردیم در این مطلب قسمتی از خرید نایلکس ها به صورت عمده را جهت اطلاع بیشتر شما عزیزان قرار دهیم :

  • نایلون دسته موزی – قیمت : ۱۶۰۰۰ تومان
  • نایلکس مات – قیمت : ۱۴۰۰۰ تومان
  • نایلکس آجدار – قیمت : ۱۳۵۰۰ تومان
  • نایلکس براق – قیمت : ۱۴۰۰۰ تومان
  • و…

مواردی که در بالا گفته شد قیمت فروش عمده نایلکس به صورت تقریبی در مرکز فروش نایلون در تهران و شهرستان های دیگر می باشد. اما قیمت خرید از نمایندگی کمی پایین تر از قیمت در مراکز فروش می باشد برای مثال نمایندگی نایلون سپید قیمت های خود را کمی پایین تر از نایلکس های در بازار می گذارد.

فروش کیلویی نایلکس در بازار

فروش کیلویی نایلکس در بازارفروش کیلویی نایلکس در بازار توسط نمایندگان این محصول و فروشگاه های فروش نایلکس انجام می شود. افرادی که مایل به خرید نایلون و نایلکس به صورت کیلویی می باشند می توانند به بازار های فروش این محصول که در اقصی نقاط کشور قابل دسترس می باشند رفته و خرید خود را انجام دهند.

اما با پیشرفت تکنولوژی برخی از سایت ها شروع به فروش نایلون و نایلکس به صورت عمده کرده اند به گونه ای که این سایت ها به یکی از بزرگترین نمایندگان فروش نایلکس تبدیل شده اند. به این صورت که به راحتی می توانید هر مقدار از کیسه ای را که مایل به خرید آن هستید را انتخاب کرده، پول آن را به صورت آنلاین یا حضوری پرداخت کرده و کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

تولید نایلکس در سایز های متنوع

تولید نایلکس در سایز های متنوعشرکت های تولید نایلکس، نایلکس های خود را در سایز های متنوعی تولید می کنند تا خریدار در هنگام خرید این محصول کالای مد نظر خود را به راحتی انتخاب کنند. همچنین این شرکت های تولید نایلکس سفارش های تولید در سایز های متنوع را نیز انجام می دهند.

خرید شیک ترین مدل های نایلکس

خرید شیک ترین مدل های نایلکسبرای خرید شیک ترین مدل های نایلکس می توانید به نمایندگی های فروش این محصول مراجعه کنید این نمایندگی ها کمک و مشاوره کافی را برای خرید شیک ترین مدل های نایلکس به شما می دهند همچنین سفارش های شما را ثبت می کنند.

پرفروش ترین انواع نایلکس ها در کشور

پرفروش ترین انواع نایلکس ها در کشورپرفروش ترین انواع نایلکس ها درکشور عبارت اند از :

  • نایلکس های خام
  • نایلکس های شیری
  • نایلکس های دسته رکابی
  • نایلکس های دسته موزی
  • و…

این نایلکس ها در کشور ما جز پر فروش ترین نایلکس ها در نوع خود می باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمود حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129345972
آدرس کانال: aradnylex@
اینستاگرام: aradnylex
پست الکترونیکی: aradnylex@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز پخش نایلکس رکابی رولی

امروز نایلکس بسیار زیاد مورد استفاده قرار گیرد برای هر خریدی از نایلکس استفاده میکنیم تمام فروشگاه ها پیدا میشه و همه فروشگاه برای اینکه محصولات خود را درون آن

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام